Prosba nenarozeného dítěte

 

Milí rodiče,

už je čas, rozhodlo jsem se narodit, prožít si znovu fyzickou zkušenost.


Máte chvíli čas? Chtělo bych vám něco sdělit, něco, co je pro mne i pro vás velice důležité.


Důležitý je pro mne akt početí, rovnováha mezi vámi dvěma. Chtělo bych vzejít z lásky, neboť jen vzájemná láska obou rodičů mi může zaručit vyrovnanost a sebedůvěru pro mou vlastní cestu.

Důležitá je pro mne vaše první reakce, když se dozvíte, že čekáte dítě. Přijímám ji za svou, určuje můj postoj k sobě samému. Proto mne chtějte pro mě samotné, pro život se mnou. Mým přáním je narodit se svobodnou volbou obou rodičů, z lásky. Chci být milováno a očekáváno.

Důležité je pro mne období těhotenství, především tvoje pocity a postoje, maminko. Přijmi mě bez výhrad, nepřipouštěj si strach ani obavy. Společně s tatínkem se těšte na první setkání se mnou, tak jako se těším já na první setkání s vámi.


Důležitý je pro mne porod. Zjistěte si, prosím, předem podmínky, do kterých se narodím. Chtějte víc pro sebe i pro mne, důvěřujte si.

Neřešte, jestli budu kluk nebo holka, tahle volba je jen a jen na mně a proto nemohu v tomto směru splnit vaše očekávání. Nemohu se potom cítit přijaté a milované, nemohu si věřit. Přijměte, že to, co přichází do vašeho života, je pro vás v danou chvíli to nejlepší.

Znám svůj úkol, kvůli kterému se narodím. Mám se něčemu naučit, něco si prožít a podle toho si vybírám chvíli svého narození, podmínky pro život, místo i vás - své rodiče.

 

Duše vašeho dítěte

 

Copyright © Hana Třetinová 2013. Veškeré práva vyhrazena.

Tento web byl vytvořen v systému web-rychle.cz pro nekomerční užití.